DLACZEGO WARTO ?

Prawdziwa pobożność...

W naszej rodzinie adopcja jest obecna w każdym pokoleniu od blisko 100 lat. W 1930 roku moja babcia po narodzinach została pozostawiona nad brzegiem rzeki. Łatwo sobie wyobrazić jaki los czeka tak małe dziecko pozostawione bez opieki... Pan Bóg sprawił jednak, że jej życie nie zakończyło się tak, jak planowano. Przechodząca "przypadkowo" kobieta zauważyła ją i przyjęła na wychowanie. To małe dzieciątko otrzymało dom i miłość, a ta "przypadkowa" kobieta sprawiła, że pokolenie nasze i naszych dzieci może dzisiaj żyć. Podnosząc tą małą dziewczynkę z ziemi nie miała pewnie wielkich myśli o pokoleniach, które będą po niej, ale owoc tych prostych gestów okazał się wielkim błogosławieństwem.

Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to, że prawdopodobnie Pan Bóg porusza Twoje serce by pomóc porzuconym dzieciom. Wiąże się z tym wiele obaw i pytań - co jest normalne. Zachęcamy do przejrzenia całej strony, a jeśli nadal masz pytania, lub chciałbyś porozmawiać - skontaktuj się z nami!

Tomasz Walica

Fundacja Niebieski Dom

Powodów by pomóc dzieciom jest wiele:

Kiedy za kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat obejrzysz się wstecz na swoje życie - co tam zobaczysz? Czy będą tam owoce?

Życie dla samego siebie jest smutne. Pomoc okazana porzuconym dzieciom może wnieść wiele światła w Wasze życie już teraz, ale przede wszystkim może dać Ci satysfakcję w przyszłości, że Twoje życie zostawiło istotny owoc w postaci uratowanego życia.

Jest to Bożą wolą.

Pismo Święte uczy nas, że niesienie pomocy sierotom jest wyrazem prawdziwej pobożności. Każdy chrześcijanin - człowiek, dla którego Bóg jest ważny powinien myśleć o tym poważnie. Jeśli chcemy, aby nasze życie przynosiło radość i chwałę Bogu przestrzegamy Jego przykazań, a to jest jedno z nich. 

Jako ludzie lubimy komfortowe sytuacje w których czujemy się dobrze. Niestety życie bez wyzwań sprawia, że się nie rozwijamy. Dzieci, które możesz przyjąć do swojego domu sprawią,

że będziesz musiał rozwijać się jako człowiek i jako chrześcijanin rezygnując z siebie i dążąc

do świętości każdego dnia.

718.jpg

INSPIRACJE

Prawdziwa pobożność - proste wyzwanie dla chrześcijan...

zachęcamy do wysłuchanie 25 min. rozważania!

10.11.2019-Prawdziwa-pobożność-proste-wyTomasz Walica
00:00 / 25:14

Co możesz zrobić?

Beata i Marek - Jesteśmy JEDNĄ rodziną...